Romain Langasque očami pre budúcnosť, zatiaľ čo Ian Poulter rues vynechal šancu

Romain Langasque sa dávno dozvedel o výhodách bezchybného načasovania. Nemal by sa stať majstrom amatérskych dostihov v roku 2015, ktorý sa dosiahol v priestoroch Carnoustie, ktoré prinieslo najlepších hráčov na svete na pokraj rozpadu, bez takej cnosti. Po dosiahnutí tohto úspechu francúzsky trval na tom, že bol Mysle, aby sa okamžite pripojila k profesionálnym pozíciám. Jeden krok späť a dôkladné posúdenie zmenilo tento plán. Tento majstri označili poslednú udalosť Langasque za amatéra. On podpísal perfektne, 68 reprezentovať perfektné zotavenie po tom, čo on nemohol byť lepší ako 83 v zrádnych podmienkach v deň tri. Štyroch birdies v posledných piatich otvoroch.Jeho zadná deviatka z 31 by boli ochotní tí, ktorí sa snažia nárokovať Green Jacket. Langasque tak prežil za 36 jamiek Open a Masters od jeho víťazstva majstrovstiev amatérskych. Na Challenge Tour, ktorý sa teraz stane jeho profesionálnym domovom – možno nie dlho – 20-ročný skončil druhý v Keni len minulý mesiac. “” Nie je tu žiadny turnaj, ako je tento “. Francúz povedal. “Naozaj sa bet365 online chcem vrátiť naozaj rýchlo. Ale môj cieľ zatiaľ končí v top 15 v rebríčku Challenge Tour a ísť na European Tour. Po tom, môj sen je hrať na PGA Tour po celú dobu.Budem naďalej hrať svoju hru krok za krokom a potom uvidíme. “Ian Poulter hovorí, že Tiger Woods Ryder Cup je úloha inteligentným pohybom USA Čítajte viac

Keďže Langasque odišiel z Gruzínska v jemnom srdci, ponúkol Ian Poulter Zúrivým pohľadom. Angličan podpísal na štvrtý kola 71, ale tento veľký sľuboval viac, oveľa viac, keď Poulter ukončil prvé kolo v troch pod par. Čokoľvek to ešte nepotrebuje Poulter, niet žiadneho problému s jeho touhou; On rozriešil frustrovanú postavu, keď diskutuje o štyri kolo. “Bol to dobrý krok vpred vo štvrtok a pravdepodobne som príliš frustrovaný potom a nechať veci sa dostať ku mne,” povedal Poulter. “Nemôžete to urobiť na tomto golfovom ihrisku, hlavne nie vtedy, keď hraje tak ťažké ako to je.” “Pracoval som dosť tvrdo, aby som dostal svoju hru do tvaru, takže tento týždeň bol online stavky skutočne sklamaním.Naozaj to mohol byť týždeň, ktorý by som mohol využiť. Ja som to neurobil, takže to bolí. “Tento rok samozrejme prináša veľký význam pre Poultera, ktorý je zúfalý byť súčasťou tímu Ryder Cup v Európe v Hazeltine. Samotná udalosť by bola prínosom pre Poulterova prítomnosť, taký je jeho stav v dvojročných zápasoch. Napriek tomu sám Poulter vie veľmi dobre, že minulá forma nie je dostatočná na to, aby zaručila výber. Poulter je pripísateľný, že nerobí rohy vo svojej snahe vrátiť sa k významu zo svojej súčasnej pozície mimo Top 50 na svete.Posledný výlet do Číny koncom minulého roka bol dôkazom tohto hladu, ako bol jeho vzhľad v nedávnom Puerto Rico Open.Bernhard Langer ukazuje, že vek nie je prekážkou pri hľadaní víťazov majstrov. Prečítajte si viac

Látka za Poulterovým štýlom a divokú ochotu zostať bet365 live konkurencieschopnou, ktorá je bežne a bohužiaľ prehliadaná. Pohľad späť na to, ako on kovaný kariéru v hre, od v podstate skromných začiatkov, ponúka tento pohľad.

“Urobím všetko, čo potrebujem,” povedal Poulter. “Urobím kvalifikáciu v US Open, urobím kvalifikáciu Open. Ak si nedáš príležitosť hrať si golf, potom si hlúpy. “V mojej situácii, keď máš 62 rokov na svete a chceš sa zlepšiť, je ťažké robiť týždne.Príležitosť na konečnú kvalifikáciu je príležitosť.

“Nehrať kvalifikáciu na udalosť, ktorá je odmenená 100 svetovými poradovými bodmi, to je len chôdza bomba, ak nechcete ísť a hrať V pondelok. Urobím to, čo musím urobiť, pretože jeden týždeň sa obráti všetko okolo. “Martin Kaymer sa ocitol v podobnom postavení ako Poulter v termínoch Ryder Cupu. Kaymerova 72-ročná nedeľu majstrov bola trochu nevýznamná a jeho túžby boli smrteľne zranené na 75 a 79 kôl, aby nasledovali otvorenie 74. “V súčasnosti nie som v družstve, tak som sa zakorenil pre seba,” povedal Kaymer , “Ale Poults bol pre nás tak silným hráčom. Má fantastický rekord v Ryder Cupu, takže ho samozrejme potrebujeme v Hazeltine.Zatiaľ sa snažíme byť veľmi mladým tímom, takže potrebujeme hráča, ako je Poulter, Graeme McDowell a Lee Westwood, aby sa silne dostali. Už sú v zmesi a som si istý, že vedia, čo majú robiť. “Sergio García strávil svoju nedeľu v spoločnosti Bubba Watson, pričom Španiel vyskočil dvojnásobný šampión majstrov 71 Do 76.

read more: http://bukmekerskie.com/twickenham-hostil-argentinu-v-australii-zapas-ragby-championship/